אודות קובי טורנהיים

הסיפור של קובי

אני קובי טורנהיים ואני רוצה ללוות אתכם צעד אחר צעד בבחירות הכלכליות הגדולות שאתם עומדים בפניהן.
במהלך חיי עסקתי במגוון תחומים: הנהלת חשבונות, חשבות שכר, ליווי משפחות בהתנהלות כלכלית נכונה על פי שיטה שפיתחתי, אימון אישי מקצועי (קאוצ'ינג), השקעות בשוק ההון והנדל"ן ועוד. כל הידע שרכשתי בא לידי ביטוי בשירותים שאני נותן כיום:

  1. יעוץ משכנתא – המטרה שלי היא לעזור לכם לקבל את הסכום שאתם רוצים בתנאים הכי טובים תוך שאני חוסך מכם את כאבי הראש מהבירוקרטיה הארוכה, מקצר לכם את זמני ההמתנה, שומר עליכם מטעויות קריטיות ומלווה אתכם לאורך כל הדרך – משלב תכנון רכישת הדירה עד השלב שבו תקבלו את הכסף מהבנק. לא רק שהליווי צמוד ואני זמין כמעט בכל שעות היום, אני גם מכין תוכנית מותאמת לכם אישית על סמך הנתונים האישיים שלכם, שיקולי מס ותוכניות עתידיות שלכם.
  2. יעוץ לעסקים – כבעלי עסק, אתם יודעים שלפעמים צריך עוד יד וש24 שעות אף פעם לא מספיקות כדי לסיים את כל מה שצריך לעשות. תנו לי לעזור לכם בהתנהלות כלכלית נכונה, ניהול תזרים מזומנים, שיווק, בנקאות, חילוץ מפשיטת רגל ופיתוח העסק. אני אמצא את הפתרונות בשבילכם.
  3. גיוס מימון לעסקים – אשיג לכם את המימון שאתם צריכים מבנקים או מגופים חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח וחברות אשראי בקלות ובמהירות. לא תישארו בלעדיו.

למה אני?

קודם כל, היעוץ שלי הוא טוטאלי. מרגע שאקח אותך תחת חסותי כלקוח, אעשה כל מה שדרוש על מנת להבטיח את הצלחתך.
ביעוץ משכנתא אני עושה הכל, מא' ועד ת', כך שתצטרך לבוא לבנק רק פעם אחת ולחתום על המסמכים. בלי תורים, בלי שעות על הטלפון עם צלצול רקע מרגיז, בלי לשנות את הלו"ז כדי להספיק לעמוד בשעות הפתיחה של הבנק וגם לקחת את הילדים מהגן. פשוט ככה, קל.
בזכות הניסיון רב השנים שלי בתחום, הבנקים כבר מכירים אותי ומחכים ללקוחות שלי, ולכן אני מצליח להוציא בשבילכם תנאים חסרי תקדים, ולזה אין תחרות.
אני זמין בוואטסאפ 6\24 ועונה לטלפונים עד 1 בלילה במידת הצורך (באמת, תנסו אותי!), שומר על דיסקרטיות בקנאיות ובעל קשרים מעולים בעולם העסקי הכלכלי.
(צילום: יפעת יוגב)

מה אומרים עלי

הנכונות שלו לעזור, לתת ולהסביר עם המון סבלנות והכלה – זה נותן הרגשה כ"כ טובה בפרט כשאתה בא בזמן של מצוקה. קובי הוא האיש שהרגיע אותנו, סידר לנו את הראש, הסביר מה צריך לעשות ויצאנו לדרך בטוחה והעיקר רגועה!

מ. אייזנבך

לפני שהכרתי את קובי, משכנתא הייתה נראית לי קשה להשגה וכמו עול כבד שלא נתן לי לישון. אבל מהשיחה הראשונה שלי עם קובי ידעתי שאני בידיים טובות ולשמחתי לא טעיתי. הוא נתן את כל כולו ונלחם בשבילי עד שמצא את הבנק עם התנאים שהתאימו לי בדיוק. ענה לי לשיחות בשעות לא שעות גם לשאלות שלא קשורות למשכנתא. הוא מקצועי, אדיב, עם שירות נדיר ותוצאות מעולות!!! ממליץ מכל הלב. ב❤ ובהצלחה!

בני רוזנטל

הוא פשוט הוציא אותנו מאפילה לאורה, עשה מהחנות שלנו, חנות מדהימה, חנות כיפית, חנות שכיף לנו בתור הבעלים לעבוד שמה, וכיף ללקוחות להכנס לשם…

הכל בזכות קובי, בזכות הדרך שלו, בזכות הקו שלו, אנחנו נצמדים כל הזמן לקו שלו וכבר קיבלנו גם את דרך החשיבה שלו, כך שכל ההחלטות שלנו הן בעצם לפי הקו החשיבה של קובי וב"ה אנחנו רואים הרבה הרבה הצלחה

מנחם פאדווא

צילום: יפעת יוגב

מה אני יכול לעשות בשבילכם?

בין אם אתם לפני קניית דירה ונהיה לכם כאב ראש רק מהמחשבה על תסביך המשכנתא ובין אם אתם מנהלים עסק ומרגישים שאתם צריכים עוד דחיפה כדי להביא אותו למצוינות – הגעתם למקום הנכון. אצלי תקבלו את כל הכלים הנכונים להמשך הדרך.
אני רוצה להוביל אתכם למטרה שלכם בצורה הכי פשוטה ונוחה. ברגע שהלחץ ירד מכם, סוף סוף תהיו פנויים להתעסק בחיי היומיום שלכם בלי דאגות מיותרות.

אם אתם משתייכים לאחת מהקטגוריות הבאות: זוג צעיר לפני משכנתא ראשונה, משקיעי נדל"ן, קבלנים שרוצים להשיג את העסקה הטובה ביותר לכם ולדיירי הבניין החדש, בעלי עסקים ותיקים שנקלעו לקשיים כלכליים, בעלי עסקים חדשים שמחפשים עצות שימושיות מיודעי דבר – אני מאמין שהראייה הרחבה שלי, תשומת הלב לפרטים הקטנים והחשיבה על טובת הלקוח כערך עליון, יתנו לכם את מירב הכלים כדי להגיע למטרה.

תנו לי לדאוג בשבילכם!

פרעון, הצמדה למדד, ריבית... כאב הראש שלכם יכול להיגמר לפני שהוא התחיל.