ייעוץ משכנתאות

למה לי לקחת יועץ?

זאת שאלה מצוינת. הרי כמעט כל אזרח במדינת ישראל עבר את תהליך קבלת המשכנתא, ולבטח לא כולם נעזרו ביועץ משכנתאות, ואם כן, למה לא להיעזר ביועץ המשכנתאות שהבנק מספק לי בחינם?
ובכן, אתם יכולים. רק תזכרו שהיועץ של הבנק מספר לכם על התנאים של הבנק שלו בלבד. הדעה שלו היא חד צדדית ומשרתת את האינטרסים של הבנק עצמו והאמת היא שגם אין לו מושג מה קורה בבנקים אחרים. הוא כבול לתכתיבים של הבנק ומנסה לשווק לכם את מה שהבנק מציע. בנוסף, אתם רק אחד ממאות הלקוחות המתרוצצים בין יעוץ ליעוץ, כך שהקשר האישי ביניכם לבין היועץ כמעט ולא קיים, והיכולת שלו להתאים הצעה שמתאימה לכם באופן אישי היא די נדירה.

אני, כיועץ האישי שלכם למשכנתא, אוכל להשיג לכם את העסקה הטובה ביותר שמותאמת לצרכים האישיים שלכם מתוך היכרות איתכם ובאופן אובייקטיבי, ללא אינטרסים של בנק כזה או אחר. אתן לכם את הערך המוסף וביחד נבחר את המשכנתא הנכונה מבחינת התקופה והריבית. אלווה אתכם לאורך כל התהליך עם זמינות תמידית ומיידית.
בזכות ההיכרות שלי עם הבנקים וההיכרות שלהם איתי, אוכל להשיג לכם הצעות לריביות נמוכות יותר, אפשרות לשלם מקדמה נמוכה מהרגיל ואוכל להתגבר בקלות יתרה על קשיים במידה ויצוצו כאלה.
בנוסף, אחסוך לכם הרבה זמן בהתרוצצויות בין מקום למקום, חתימת מסמכים שונים, חישובים וניסיון הבנת עולם המושגים הרחב בעולם המשכנתאות.

תזכרו – יועץ משכנתאות בנקאי לא באמת משרת אתכם – הוא משרת את הבנק, בעוד אני אקדיש את עצמי למטרה אחת: להשיג לכם את העסקה הטובה ביותר בתנאים שלכם.

איך זה מתנהל? 

קודם כל, נדבר קצת בטלפון כדי להבין מה העניין. אני תמיד אנסה לראות את התמונה הגדולה ולהבין אילו כישורים יעזרו לכם בצורה הטובה ביותר. על בסיס מסמכים שונים (עו"ש, תלושי שכר וכו') נבין מה דרך הפעולה בה נדבוק על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית. מכאן – אני לוקח את המושכות ואתם מפסיקים לדאוג. אשיג לכם את האישורים הנדרשים, אגיש את החוזים והאשרות הרלוונטיות. אתם תצטרכו להגיע רק עוד פעם אחת כדי לחתום על המסמכים הסופיים.
בזמן התהליך אשמור איתכם על קשר רציף, אעדכן אתכם במה שקורה ואהיה פנוי לשאלות בכל זמן!

*כמובן שכשנתחיל את התהליך אעבור איתכם על כל שלב בפירוט מקסימלי.

היי, בניוזלטר שלי אני נותן מלא ידע בחינם

הירשמו כעת ותוכלו לקבל את כל הטיפים

בשליחת טופס זה אני מאשר קבלת דיוורים במייל/sms מקובי טורנהיים.

פרעון, הצמדה למדד, ריבית... כאב הראש שלכם יכול להיגמר לפני שהוא התחיל.